PROŽÍVÁM KAŽDEJ DEN NAPLNO...A ŽIJU S CHUTÍ!!!! :-D

Jarní prázdniny aneb výlet do hlubin pražské duše....:-D

18. března 2008 v 19:30 | terinkha |  všehochuť
Netušila jsem,jaký dokonalý přátelství se může vytvořit na takový akci,jako je světovej pohár v Liberci. Ale potkala jsem tam skvělý lidi a mezi nima Zuzanku,za terou jsem o jarňákách odjela na tři dny na návštěvu...:-) A tak vám chci ukázat, jak jsem se měla suprově...:-)

Jediný, co mě mrzí, je, že jsem se nesetkala s Jirkou, kterej byl v Praze asi o dva dny dřív, ale doufám, že to napravíme...:-)
V neděli v šest jsem nasedla do Studentu a vyrazila směr Praha. Když jsem na Černym mostě vystoupila, čekala mě ještě dlouhá cesta metrem na Stodůlky. Naštěstí jsem měla Jméno růže a za tu cestu jsem stihla přečíst celou jednu kapitolu....Na Stodůlkách jsem volala Zuzce a ta mě navigovala tak,abych vylezla správně z metra. No a pak už jsem viděla jejího krásnýho Qasqaie a začala se neskutečně těšit na tyhle prázdniny.... Večer nám udělala výbornej salátek a pak už jsme jen žvanily....Asi v půl jedný už jsme to ale rozpustily, pač jsem byla unavená a navíc Pepa (Zuzka je v očekávání) už toho musel mít určitě dost...:-)
Ráno jsme vstávaly docela brzo, abysme to stihly, protože bylo krásný počasí a Zuzka nám naplánovala procházku...Jen jsme chvilku počkaly na doručovací službu, měli Zuzce přivýzt nějaký věci pro miminko...A pak už jsem vyrazily na Hvězdu. Zuzka bydlí ve vilce v Ruzyni,ale je tam klídek a do lesa je to coby kamenem... Udělaly jsme si fakt super malou procházku, pohoupaly jsme se na houpačce a pak jsme zamířily domů, protože nás čekal oběd s panem Adamem...No...Bylo to takový divný,měla jsem blbej pocit,ale tak asi je chyba ve mně....:-)
Po obídku s Adámkem jsme nasedly k němu do auta a on nás hodil do centra...na Anděla. Ještě nám stihnul dát každý jednoho hubana a my už pádily pryč. Na Andělu byly trhy a tak Zuza koupila jeden trdelník a hned jsme si ho daly...Byl super...:-P Pomalu jsme se couraly po Malý Straně a když jsme došly skoro k Nerudovce, dočkala jsem se - byly jsme u Strabucks coffee....Ach, to byla lahoda....Za ty prachy ten půllitr kafe stál. Dala jsem si karamelový Macchiato a byla to vážně ňamka, měla jsem ho ještě pod Petřínem...:-) Nerudovkou jsme se docouraly k Hradu, tam jsme se koukaly chvíli na panoramata a pak pokračovaly na Petřín. Daly jsme si výbornou čokoládu a rozhodly se, že dojdeme pěšmo až dom...Takže jsme plynule pokračovaly na Strahov,na Ladronku a pak až k Hvězdě. Když jsme přicházely, byla jsem totálně grogy a večer mě tak bolely kyčle, že jsem málem ani nechodila....:-D
Druhej den ráno jsem byla ale docela svěží..No co,čekal mě další výlet...:-) Se Zuzkou jsme auto nechaly na Karlíně a šly jsme se projít centrem....Prošly jsme přes Florenc, k Obecnímu domu, na Příkopech jsem si koupila dvě trička a pak jsme pokračovaly po Národní a uličkama na Karlův most a na Staromák. Zuzka si ještě zařídila něco ohledně kartičky pojištěnce, ale jinak jsme neustále žvanily a užívaly si trochu pošmournej den...Pak jsme pokračovaly Celetnou a kdesi jsme nasedly do tramvaje, stavily se pro opravený DVDčko a už jsme pádily domů. Tam ale jen na chvilku, protože jsme jely do Šestky pro Zuzčiny opravený botky (v pondělí prochodila na našem výletu střevíce...:-D ) A pak už do Ikey. Zuzka nakoupila spoustu věcí do Pepíčkova pokojíku a já si taky udělala radost....:-)
Ve středu jsem ráno v půl desátý opustila svůj dočasný domov a zamířila zase na Stodůlky. Bylo mi to líto, že to tak rychle uteklo, ale myslim si,že si to někdy zase zopáknem ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama