PROŽÍVÁM KAŽDEJ DEN NAPLNO...A ŽIJU S CHUTÍ!!!! :-D

Zápisky z bulharskýho tripu - úterý

28. července 2007 v 9:00 | terinkha |  Deník z Bulharska
Šťastné shledání s autobusem...:-)

Úterý, 19. června 2007
15:30
Právě sedíme u krásnýho jezírka mezi klečí, někteří se i vykoupali a čekáme tu na dobu, kdy by měl přijet k níže stojícímu hotelu náš bus. Kochali jsme se živočichama - klubající se vážka, kostra těhotný žáby, čolci, pulci, žáby a tak no…J Zajímavý. Jinak cesta byla ze začátku náročná, museli jsme od jezer docela prudce stoupat, potom jsme šli ale už po úbočí nebo hřebenech kopců. Výhled byl nádhernej, váleli jsme se v trávě (občas) a bylo nám blaze. Někteří si ještě navíc vyběhli při cestě na vrchol Kanarata (?). Všichni jsme spálení, ale dnešek se zatím daří. Už se balíme a vyrážíme busu.

22:00
Tak už jsme všichni nasumírovaný u ohýnku a zahříváme se na noc. Usídlili jsme se u malýho potůčku na pěkný (záplavový) louce. Je tu moc krásně, všichni se najedli a někdo i využil možnost vykoupat se. Bylo to vážně výborný. Na zítra se chystá odpočinkovej den, návštěva tržnice, minaretu a nakonec kempování v opuštěnym kempu u jezera Dospat. Myslim si, že dneska jsme všichni dostatečně unavený. Ale vidět bus po dvou dnech byla naprostá nádhera. Ještě jsme cestou nabrali vodu a už hajdy stavět stany. Dneska všechno, jdu se ohřát.
P.S.:Navečer proběhly "operace" puchejřů. Ten můj byl plnej bordelu a Péťa Š. na něm měla skoro nadobro přilepenou úžasnou náplast na puchejře (že by unikátnost tkvěla v neodlepitelnosti? Hmm….:-D Držela jako Chemopren… ).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama